novinky kapela koncerty nahrávky videoklipy texty historie napsali o nás fotky guestbook kontakt odkazy
Z časopisu Poselství světa v kruhu (podzim 2007)

Zasvěcení vědí, nezasvěcené poučím. Vy jste ještě neslyšeli o MALÉ BÍLÉ VRÁNĚ?!

S radostí vám představuji tuto roztomilou partičku, jejichž čím dál jasnější hvězda už nějaký ten rok září po pražských klubech i jinde. Členové kapely jsou totiž většinou aktivní "indoši" nebo lidičky jinak s námi zpřáhlí. A to sice: chlapák - Olda Knugnuška, šoumen Pája - miláček našich dětí, Věrka Taziová, Verča Knugnušková, temperamentní Svišť, Vasil a Vítek.

Docela jim to šlape a nedávno vydali své třetí - a dle mého názoru - zatím nejlepší CD, které se jmenuje KONÍK. Hrají nezařaditelný, velice zajímavý ethno-rock-punk styl promíchaný s indiánskou muzikou, a ono to funguje! Upravené lidové motivy okořeněné elektrickými kytarami, harmonikou a housličkami plus indiánské pasáže a punkový rytmus vás nenechají v klidu.

Stalo se kultovní záležitostí scházet se na jejich koncertech. Malé bílé vráně se totiž podařilo udělat ze svých koncertů místo setkávání pražských indiánů. Prostor pod podiem se běžně mění na takové malé POWWOW trochu jinak. Ach,těch propocených triček.

Jsou v pohodě, jsou hraví a nezbývá, než popřát, ať jim to vydrží. Kdo jste je ještě neslyšeli, zkuste to. Stojí to za to.

Tonweya
Nejbližší koncerty:

Další koncerty připravujeme.
© 2007-09 Malá Bílá Vrána | administrace | webmaster | kontakt na kapelu | informace pro pořadatele